PREDAJŇA

 

Vitajte v našej predajni,

útulnom miestečku pre klasických fotografov, ale aj pre všetkých ostatných, čo si chcú k tejto téme pričuchnúť a poradiť.

predajna1Náš malý obchodík udržiava myšlienku a posolstvo analógového fotografovania, so všetkým čo k tomu patrí. Snažíme sa tomuto spôsobu fotenia a práce s filmom, dať trendy nádych a ponúknuť aj mladým ľudom moderné prevedenia klasiky.

predajna2Okrem pôsobenia v kamennej predajni sa snažíme ukázať krásu klasickej fotografie na mnohých akciách a podujatiach. Prezentujeme magickosť tohoto spôsobu fotenia, ktoré nie je len o stlačení spúšte, ale o celej ceste od zhliadnutia vhodného objektu, až po vyvolávanie filmu a vytvorenie hmatateľného dôkazu Vášej potreby niečo zvečniť.

stanocekMimo konverzácie a rád ponúkame hádam všetko, po čom srdce analógového nadšenca túži. Nájdete u nás ponuku rôznych fotoaparátov v kreatívnom a príjemnom prevedení svetových značiek, širokú škálu filmov, ale aj množstvo štýlových doplnkov.

predajna5Ponúkame aj služby ako je bežné vyvolanie filmov, skenovanie, profesionálnu tlač, aj vyvolávanie klasickým mokrým procesom. Ak sa máte kde do procesu vyvolávania pustiť, nájdete u nás všetku potrebnú chemiu a príslušenstvo.

predajna3Už teraz sa na Vašu návštevu veľmi tešíme.

Je možné, že sem neskôr pribudne aj galéria našich výtvorov za použitia klasickej fotografickej techniky a našej lásky k tomuto remeslu, takže sa máte na čo tešiť.